Táto stránka používa súbory cookies. Pokračovaním v prehliadaní stránky súhlasíte s ich používaním v súlade s politikou ochrany súkromia.

SÚHLASÍM
ALMADUR EXTRA

Symbol: 0503-460-XXX0

ALMADUR EXTRA

Dvojzložkový, viacvrstvový epoxidový náter, tvrdnúci pri teplotách od -10 °C. Vytvára vrstvu vyznačujúcu sa vysokou odolnosťou voči korózii. Jednotlivé farebné odtiene sa vytvárajú pridaním železitej sľudy, čo umožňuje predĺžiť čas na nanesenie ďalšej vrstvy. Môže sa nanášať vo veľmi vlhkých podmienkach, na relatívne vlhké povrchy. Vrstva náteru je odolná voči pôsobeniu ničivých faktorov vidieckeho, mestského, morského a priemyselného prostredia, ich vplyvom môže dôjsť k zmatneniu a kriedovaniu povrchu – avšak táto vlastnosť neoslabuje jej antikorózne vlastnosti.

Zastosowanie

Odporúča sa ako základný náter a medzivrstva v epoxidových a polyuretánových systémoch na objektoch vystavených vysokému riziku vzniku korózie a oteru, a tiež ako ochranný, podkladový alebo povrchový náter v silno korozívnom prostredí, teda tam, kde sa nevyžaduje estetická hodnota povrchovej úpravy. Používa sa na zaistenie veľmi dobrej, dlhodobej ochrany proti korózii.