Táto stránka používa súbory cookies. Pokračovaním v prehliadaní stránky súhlasíte s ich používaním v súlade s politikou ochrany súkromia.

SÚHLASÍM
ALMADUR MULTIMETAL 4+1

Symbol: 0502-674-XXX0

ALMADUR MULTIMETAL 4+1

Dvojzložkový epoxidový základný náter, ktorý vytvára vysokoodolnú vrstvu voči mechanickému poškodeniu, a vďaka obsahu aktívnych inhibítorov sa vyznačuje zvýšenou odolnosťou voči korózii. Vďaka veľmi dobrej priľnavosti sa môže použiť bez podkladového náteru: priamo na oceľ, pozinkované a hliníkové povrchy. Produkt vykazuje vysokú odolnosť voči oteru a vyznačuje sa dobrými izolačnými vlastnosťami. Výsledný náter je odolný voči pôsobeniu stredne agresívnych chemikálií: zásaditých a soľných roztokov, benzínu a motorovej nafty. Ľahko tvrdnúci produkt, dokonca aj pri teplotách pod 5 °C.

Zastosowanie

Vhodný na natieranie častí oceľových, pozinkovaných a hliníkových konštrukcií nachádzajúcich sa v morských, prímorských, mestských a priemyselných podmienkach. Môže sa použiť ako jednovrstvová alebo dvojvrstvová základná/povrchová farba alebo medzivrstva na odporúčané antikorózne ochranné nátery. Produkt vhodný na povrchy nachádzajúce sa v mierne korozívnom prostredí.