Táto stránka používa súbory cookies. Pokračovaním v prehliadaní stránky súhlasíte s ich používaním v súlade s politikou ochrany súkromia.

SÚHLASÍM
ALMARUST MEGA

Symbol: 0503-550-XXX0

ALMARUST MEGA

Epoxidová farba určená na základný náter s obsahom aktívneho ochranného pigmentu, ktorý zosilňuje jej priľnavosť k povrchu. Vyznačuje sa veľmi krátkym časom zasychania a nízkou teplotou tvrdnutia. Farba nie je počas tvrdnutia citlivá na vlhkosť. Po dosiahnutí tretieho stupňa vyschnutia sa vrstva stáva odolnou voči občasnému pôsobeniu vody (jemný dážď). Produkt zaisťuje dlhoročnú ochranu voči pôsobeniu nepriaznivých vonkajších vplyvov, ako aj odolnosť vrstvy voči pôsobeniu morskej vody, soľných a zásaditých roztokov, a tiež ropných produktov. Náter je elastický a odolný voči mechanickému poškodeniu.

 

Zastosowanie

Vhodná ako základný náter častí oceľových, pozinkovaných a liatinových konštrukcií v morských, mestských a priemyselných podmienkach (aj na vlhké základy), a tiež oceľových a liatinových konštrukcií ponorených do vody. Po naimpregnovaní sa farba môže použiť na betónové povrchy.