Táto stránka používa súbory cookies. Pokračovaním v prehliadaní stránky súhlasíte s ich používaním v súlade s politikou ochrany súkromia.

SÚHLASÍM

Už viac ako 25 rokov získavame skúsenosti na náročnom a zložitom trhu s priemyselnými farbami a lakmi, pričom sa opierame o spoluprácu medzi odborníkmi európskych firiem pôsobiacich v chemickom priemysle, a tiež o vlastný laboratórny výskum.

Naše farby sú použiteľné v mnohých priemyselných odvetviach. V našom portfóliu nájdete produkty určené na antikoróznu ochranu, na plasty (vrátane obuvníckeho priemyslu), produkty pre automobilový, nábytkársky priemysel, ako aj vysoko špecializované farby.

Na našom Oddelení výskumu a vývoja pracuje kvalifikovaný personál, ktorý sa zaoberá vývojom a zavádzaním nových technológií. Sme v neustálom kontakte s vedecko-výskumnými centrami po celom Poľsku aj Európe. Naše Oddelenie kontroly kvality zastrešuje všetky etapy výroby, čím zaručuje vysokú kvalitu a mieru opakovateľnosti produktov.

Naším cieľom je vyhovieť potrebám meniaceho sa trhu a vyvíjať náterové systémy podľa individuálnych požiadaviek zákazníkov. Vďaka flexibilite výroby sme schopní držať krok so zvyšujúcimi sa nárokmi obchodných partnerov, a zároveň dokážeme náš sortiment rozširovať o nové, často jedinečné, produkty. Moderne vybavené laboratórium plní dôležitú úlohu pri spolupráci s externými partnermi.

Poskytujeme poradenstvo, pomáhame s výberom vhodných náterových riešení, vedieme výskum, realizujeme laboratórne testy, náš sortiment dodávame vrátane kompletnej dokumentácie. Ak máte nejaký problém. Ak neviete nájsť náterové riešenie pre svoj projekt – obráťte sa na naše Oddelenie výskumu a vývoja. Spolu sa nám možno podarí to riešenie nájsť.

Tešíme sa na spoluprácu!