Táto stránka používa súbory cookies. Pokračovaním v prehliadaní stránky súhlasíte s ich používaním v súlade s politikou ochrany súkromia.

SÚHLASÍM

SÍDLO


Alma-Color Sp. z o.o. je na trhu od roku 1992. Sídlo spoločnosti sa nachádza v meste Gniew v pomoranskom vojvodstve, blízko štátnej cesty č. 1, približne 60 km južne od mesta Gdansk.

 

SKÚSENOSTI


Už viac ako 25 rokov zbierame skúsenosti v oblasti výroby farieb a lakov určených pre automobilový, nábytkársky, obuvnícky priemysel, ako aj produktov na špeciálne použitie, pričom sa opierame o spoluprácu medzi odborníkmi európskych firiem pôsobiacich v chemickom priemysle, a tiež o vlastný laboratórny výskum.
 

 

PONÚKAME


 

ANTIKORÓZNE SYSTÉMY

 

Kompletný antikorózny náterový systém určený na oceľové, betónové, hliníkové a pozinkované povrchy: alkydové, akrylové, polyuretánové, vinylové a epoxidové produkty
 

POLYUREOVÉ SYSTÉMY

 

Nástrek membrány na betónové a oceľové povrchy, ktorá pôsobí ako ochrana proti pôsobeniu chemických látok, korózii a ako hydroizolácia.

 

FARBY A LAKY NA PLASTY

 

Špeciálne farby a laky na plasty typu: ABS, PS, PCV, PU a TR v kompletnej farebnej škále, podkladové nátery na korekciu drobných vád, ktoré vznikli počas ich výroby

 

SYSTÉMY PRE AUTOMOBILOVÝ PRIEMYSEL

 

Podkladové nátery a laky na úpravu automobilov: podkladové výplňové nátery vrátane špeciálneho reaktívneho podkladového náteru, bezfarebné laky a systém na miešanie farieb RAL MIX

 

PRODUKTY NA MDF A DREVO

 

Kompletný lakovací systém na kúpeľňový nábytok: izolácie, akrylové podkladové nátery, farebné a bezfarebné akrylové laky

 

KVALITA


Naša výroba je založená na vysokokvalitných komponentoch, ktoré odoberáme od uznávaných chemických koncernov. Vďaka najnovším technológiám a dôkladnej kontrole výrobného procesu Vám ponúkame produkty vyhovujúce najprísnejším požiadavkám kvality. Máme zavedený systém manažérstva kvality ISO 9001:2008.

SERVIS


Poskytujeme bezplatný technický servis. Naši technológovia pomôžu s výberom a aplikáciou vhodnej farby či laku tak, aby boli naši zákazníci vo výsledku maximálne spokojní.
 

INFORMÁCIE O SPOLOČNOSTI


Alma-Color Sp. z o.o.
83-140 Gniew, Krasickiego 8
DIČ: 593-010-08-27
Register vedený súdom:
Sąd Rejonowy Gdańsk - Północ v Gdansku
VII. Hospodársky oddiel Štátneho súdneho registra (KRS)
Číslo zápisu v KRS: 0000126002
Výška vkladu: 2 520 000 PLN